My Diary

About Admin - Moniqa

26. září 2011 v 17:16 | Damon´s girl Moniqa
Prezývka: Moniqa
Meno: Laura
Priezvisko: Dlugošová
Vek: 11
Narodeniny: 27.1.2001
Team z TVD: Delena
O mne: Som dievča ktore ma rádo futbal,zpev,tanec a šport.Som milá,dobrá ale aj zlá.Neznášam namyslených ludi a mam rada svoju rodinu.
Obľúbený seriál: Glee,Futurama,Simpsonovci a TVD
Obľúbený film: Harry Potter,Královna ročníku
Obľúbená kniha: Tvd ale je to prebudenie a súboj

Dear Diary//Catcalls

19. září 2011 v 18:43 | Damon´s girl Catcalls
Ahoj lidi,
zase po dlouhé době jsem se zde objevila :)*!.Nemyslete si,že jsem celé dva dny nic nedělala(ohledně blogu)!Uspořádala jsem rozcestníky o The vampire diaries a o jejich hercích!No a to bylo přes sto článků od července :D!No věřte mi dalo mi to dost zabrat a to jsem to ještě nedodělala :D!Ještě přidám starší shooty atd..
No snad holky ještě něco přidaj...
Jinak škola nic moc..Chtělo by to nějakej článek!Jinak v neděli jsme měly zápas až v Liticích(!!!)No lilo jak z konve takže já a holky úplně porrmočený :D!¨
Ale po celkem snadné bitvě jsem suveréně vyhráli 7:0 :D!Jsem na nás pyšná xD!
No nic mějte se pěkně a já se zase ozvu!
Bey!
Catcalls :D

About Admin - *Lucy*

18. září 2011 v 18:02 | Damon´s girl *Lucy*
Prezývka: *Lucy*
Meno: Veronika
Priezvisko: ---
Vek: 13
Narodeniny: 5.7. 1998
Team z TVD: Delena :)*
O mne: Som blazníve, milé, priatelské a ukacané dievča :). Milujem TVD...hlavne Damona ♥. Milujem aj PLL ♥. Neznášam Stefana. Hrajem voleyball a vybíjanú. Som tvrdohlavá a niekdy aj drzá.
Obľúbený seriál: TVD, PLL, TSC, Glee, Friends
Obľúbený film: Titanic, Twilight sága, Harry Potter
Obľúbená kniha: Rozkošné malé klamárky, Upírske denniky, Harry Potter

Catcalls´s diary :)

16. září 2011 v 17:15 | Damon´s girl Catcalls
No konečně jsme se dočkali..:)*Ani nevíte jak jsem šťastná..:D!Akorát jsem tenn díl neviděla s titulkama :(!Ale co!No řekněte nebylo to super!?Akorát mě DOST naštval Stefan!Vždycky jsem prosazovala,že ho NEMÁM ráda,ale teď mě fakt dostal!Zabil Andie jenom proto aby Damonovi řekl,že ho má přestat hledat :(!Naštval mě vážně!Ale jak říkala *Lucy* dalo se čekat,že moc dlouho nepřežije :(!Jinak na Eleně mi vadí jak je pořád zaslepená láskou ke Stefanovi!Je pryč(KONEČNĚ),ale oni se s Damonem dohromady nedaj;(!No dneska ve škole nic moc tak jsem si přes hodiny četla knížku..O víkendu jsem myslela,že když se dohodnu s holkama mohly bychom uspořádat párty :D!No to jsem se zase rozkecala!
Catcalls

*Lucy*´s Diary

15. září 2011 v 13:26 | Damon´s girl *Lucy*
Ahojte :). Tak ako sa máte? Ja super :D. Dnes je na Slovensku sviatok :). Chcem sa ospravedlniť že som sem absolútne nič nepridala :(. Nebudem sa vyhovárať na školu. V škole je zatiaľ všetko OK :)! Proste to poviem na rovinu...a som snáď úplne blbá ked dokopy vlastním teda som spoluadminka na 5 blogoch! No a ešte som k tomu nepočítala môj blog takže 6. No ale ja dúfam že to budem stíhať :). Ak nie tak proste z nejakého blogu odídem :)). Už som aj rozhodnutá. Tento blog to určite nebude! Tento neopustím. Catcalls by bola na mňa úplne naštvaná keby som odtiaľto odišla. Chcete vedieť z ktorého blogu odídem? Bude to.......grahamkat.blog.cz. Neviem prečo práve odtiaľ ale ostatné blogy mi prirástli k srdcu. Asi vás už moje kecanie nebaví...tak ja idem ahojte :).

About Admins

13. března 2011 v 19:52 | Damon´s girl Catcalls
Přezdívka:Damon´s girl Catcalls :D
Jméno:Tereza
Příjmení:--
Věk.12 let :)
Narozeniny:5.3.1999
Team z TVD:Damon/Delena :)*
O mě:Takže jsem bláznivá,přátelská a ukecaná holka :).Miluju TVD(Hlavně Damona a pár Delenu)a hokej.Někdo už ví,že hrajo pozemák za Slavii.Jsem Brankář a hrozně mě to baví.Jsem Slávistka(ale fandím spíš té hokejové=a to pořádně)Založila jsem blog 13.3.2011 s účelem vypsat svoje pocity(něco jako deníček no a pak mě Holky z vd-online a damon-online nakazily tímto úžasným seriálem:)*!Ano řeč je o The Vampire diaries.Nenávidím Stefana...Takže ode mě nečekejte žádné fanfiction o Steleně ani žádnou grafiku!:D!A zapomněla jsem na jednu věc jsem hrozně tvrdohlavá!:DVašeš Catcalls :D
Oblíbený seriál:TVD,HIMYM,Glee,Comeback,True Blood,PLL,Friends,Simpsnovi
Oblíbený film:Twillight sága,Tupíři,Last Song,Harry Potter1-7 atd..
Oblíbená kniha:Upíří deníky,Harry Potter,Narnie,Skoro všechny knížky od J.Wilsonové,Roztomilé malé lhářky a Nekonečný příběh...:)
Tak to je vaše Catcalls :D(P.S:Ta stvůra jsem já nesmějte se :D))

Prezývka: Amber
Meno: Andrea
Priezvisko: ---
Vek: 13
Narodeniny: 23.7.1998
Team z TVD: Klefan - Klaus a Stefan
O mne: Som šlahnuté dievča, ktorá miluje TVD. Hlavne Stefana a Klausa. A hlavne svojich úžasných kamošov. Poznáte ma už z môjho blogu. Mám veľmi rada Ninu Dobrev a Taylor Momsem, milujem rock. A mám rada dobré oblečenie, nakupovanie a všetko čo sa tohto týka! Jednoducho správne dievča ako má byť! ;) Teraz ma už nenapadá čo ďalej napísať. :D
Obôúbený seriál: PLL, TVD, Glee, Fringe, Ghost Whisperer
Oblúbený film: Twilight
Oblúbená kniha: Upírske denníky, Stefanove denníky, Roztomilé malé klamárky a Ghost.
- Fotku: pridám neskôr. Musím nejakú poriadnu nahrať do pc. :D
 
 

Reklama
Marquee Text